• FC Groningen on Tour voetbaldagen komt naar vv Noordscheschut!

  29 apr 2021
 • FC Groningen gaat in de meivakantie on Tour! De Trots van het Noorden komt naar Hoogeveen om voetbaltrainingen aan te bieden voor jeugd tot en met 14 jaar. Bij FC Groningen on Tour worden alle overheidsrichtlijnen in acht genomen, die nodig zijn bij de organisatie van de activiteit.

  FC Groningen komt op donderdag 6 mei naar vv Noordscheschut. Bij FC Groningen on Tour krijgen kinderen voetbaltraining van gedreven en professionele trainers van FC Groningen. De activiteit begint ’s ochtends om 9.30 uur en duurt tot 15.30 uur. Tijdens de activiteit staat er één thema centraal, namelijk Passen en Aannemen als Tomáš Suslov. FC Groningen en vv Noordscheschut slaan de handen in één om tijdens de meivakantie een succesvolle dag te organiseren voor zowel de jeugdleden van vv Noordscheschut als kinderen uit de regio.

  Aanmelden kan via:

  https://www.fcgroningen.nl/ontour

  FC Groningen on Tour voetbaldagen komt naar vv Noordscheschut!