• Kevin van Dalen keert terug in 1e selectie vv Noordscheschut

    26 apr 2021
  • Met de terugkeer van verdediger Kevin van Dalen heeft Noordscheschut de 1e selectie voor komend seizoen rond. De 31 jarige van Dalen besloot eind vorig seizoen een stapje lager te gaan voetballen maar gaf onlangs te kennen dat hij er voor openstond om een vervolg te geven aan zijn carrière bij het vlaggenschip.
    Een carrière bij Noordscheschut die hem tot dusver tot 138 wedstrijden bracht. Hierin wist hij tevens 14 doelpunten te scoren. Trainer Marc van Meel is dolgelukkig met de terugkeer van Kevin van Dalen: “ Met Kevin krijgen we er een echte teamspeler bij en ook nog eens eentje met heel veel ervaring. Zowel over de grond als in de lucht beschikt Kevin over veel duelkracht en doordeweeks tijdens de trainingen geeft hij vol gas. Het is een jongen die in een zware hoofdklasse van waarde kan zijn. Ik kijk er naar uit om weer met hem samen te werken. Met de komst van Robert Jan, Niels en Kevin staat er een mooie selectie waar ik als trainer alleen maar blij mee kan zijn.

    Kevin van Dalen keert terug in 1e selectie vv Noordscheschut