• Noordscheschut 3 ZA

  • Noordscheschut 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mei. 22:00Noordscheschut 3 - SVV'04 2Marke, De (HOLLANDSCHEVELD)
    1 jun. 21:00Noordscheschut 3 - Germanicus 1Activum, Het (HOOGEVEEN)
    8 jun. 20:00Noordscheschut 3 - Hoogeveen 5Activum, Het (HOOGEVEEN)
    13 jun. 19:55Noordscheschut 3 - Protos 2Marke, De (HOLLANDSCHEVELD)
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mei.Noordscheschut 3 - Tunas 610 - 3
    16 mei.Noordscheschut 3 - DZOH 15 - 1
    13 mei.Protos 2 - Noordscheschut 33 - 3
  • Poulestanden Noordscheschut 3 (1214 Mannen Zaal Recreatie)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Protos 21613121393910040
    2DZOH 1171205134617336
    3Nieuw Balinge 1181116119744534
    4Noordscheschut 31583488573127
    5vv Sweel 11573580592124
    6Germanicus 11372482453723
    7HODO 2167277572323
    8Tunas 101471696514522
    9Zandpol 3156278077320
    10Tunas 6133194581-3610
    11Hoogeveen 513101237145-1083
    12SVV'04 215001529243-2140
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordscheschut 3

    VS

    SVV'04 2

    30 mei 202222:00 uur
    Marke, De (HOLLANDSCHEVELD) Marke, De veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Noordscheschut 3

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    5,87

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd