• Noordscheschut 6

  • Staf
    NaamRolFunctie
    Kuiper, EgbertOverige stafTeammanager
    Ymker, JurjenOverige stafTeammanager
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:30VCG 3 - Noordscheschut 6Sportpark De Heidepol
    8 okt. 14:30Noordscheschut 6 - Elim 3Sportpark De Meulewieke
    15 okt. 13:30Nieuw Balinge 2 - Noordscheschut 6Sportpark Nieuw Balinge
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Noordscheschut 6 - NKVV 23 - 1
    17 sep.Noordscheschut 6 - Hollandscheveld 44 - 1
  • Poulestanden Noordscheschut 6 ( 6e klasse 03 )
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elim 311006153
    2Nieuw Balinge 211005233
    3Noordscheschut 611003123
    4EMMS 300000000
    5Fit Boys 500000000
    6Hollandscheveld 500000000
    7HZVV 1000000000
    8SCN 300000000
    9VCG 300000000
    10NKVV 2100113-20
    11Tiendeveen 3100125-30
    12VVAK 3100116-50
    Poulestanden Noordscheschut 6 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 23 )
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Genemuiden 732108537
    2M.S.C. 4320110286
    3Noordscheschut 631117614
    4Hollandscheveld 43003214-120
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VCG 3

    VS

    Noordscheschut 6

    01 oktober 202212:30 uur
    Sportpark De Heidepol veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Noordscheschut 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd