• Noordscheschut 5

  • Noordscheschut 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf
    NaamRolFunctie
    Benjamins, BartOverige stafTeammanager
    Botter, RichardOverige stafTeammanager
    Botter, RichardTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Helm, Tomas van derMedische stafSportpsycholoog
    Prins, IanOverige stafTeammanager
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:00Noordscheschut 5 - HZVV 8Sportpark De Meulewieke
    8 okt. 12:00Noordscheschut 5 - FC Klazienaveen 3Sportpark De Meulewieke
    15 okt. 14:30SVBO 3 - Noordscheschut 5Sportpark SVBO a/d Parkstraat
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Noordscheschut 5 - M.S.C. 32 - 2
  • Poulestanden Noordscheschut 5 ( 5e klasse 02 )
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Erica 211008083
    2DZOH 711004313
    3FC Klazienaveen 311001013
    4De Weide 611001013
    5Noordscheschut 500000000
    6SVBO 300000000
    7Zwartemeerse Boys 200000000
    8HZVV 6100134-10
    9HZVV 8100101-10
    10VVAK 2100101-10
    11SVV'04 5 za.100108-80
    Poulestanden Noordscheschut 5 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 33 )
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1M.S.C. 321107254
    2Noordscheschut 521108624
    3SCN 22002411-70
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Noordscheschut 5

    VS

    HZVV 8

    01 oktober 202212:00 uur
    Sportpark De Meulewieke veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Noordscheschut 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd